SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gräddkanna 8461324
nr 846 1324
Gräddkanna
Silver, England, 1800-tal, höjd: 10 cm, 93g
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:31:39
300 kr
700 kr
400 kr
700 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.